Neuromeditation.

Rozwój - Spokój - Komfort

Minazee - Pierwszy gabinet neuromedytacji w Polsce

Artykuły

Blog.

Medytacje - nagrania

Wkrótce udostępnimy nagrane medytacje na potrzeby klientów i wszystkich tych, którzy chcą zacząć z nami swoją przygodę z medytacją.

Minazee - Warsztaty

Rozwijaj się

Intensywne zajęcia, podczas których możesz:

– dowiedzieć się jaka medytacja jest dla Ciebie korzystna

– o co chodzi w medytacji i jak się jej nauczyć

– poprawić swoją koncentrację

– zrelaksować się

– medytować ze wsparciem najnowszych technologii: neurofeedback,  wirtualna rzeczywistość, AVE (audio-visual entrainment)

– medytować ze wsparciem tradycyjnych metod – aromaterapia, muzyka, .

Minazee dla Ciebie

W ramach programów realizowane są cotygodniowe sesje, których celem jest usprawnienie procesów myślowych, regulacja emocji, poprawa koncentracji. To dopasowany do Twoich potrzeb systematyczny trening umysłu, który rozwija Twój mózg, tak jak siłownia – mięśnie. 

Minazee - Programy

Kamila Orlińska

Autorka.

O METODZIE i JEJ POWSTANIU

Moja przygoda z medytacją trwa już prawie 30 lat. Kiedy już zrozumiałam lepiej, o co w tym wszystkim chodzi, wiedziałam, że musi być jakiś sposób, by zrozumieć to szybciej. Zaczęłam poszukiwać metod, które ułatwią opanowanie medytacji bardziej efektywnie. Z pomocą przychodzi technologia i sprzęt do mierzenia fal mózgowych, taki jak zwykłe EEG oraz rytmu serca i oddechu. Wynikiem poszukiwań jest neuromedytacja, czyli zastosowanie zasad opartych na pracy mózgu do praktyk medytacyjnych.

Kontakt

Zadzwoń

Adres

Centrum Zdrowia Bona

Szczecińska 23

Gabinet nr 9

80-392 Gdańsk

Zapisz się na newsletter