Warsztat wyjazdowy z neuromedytacją
i jogą powięziową

“Experience Yourself”
Kamionek Wielki 29.05-06.06.2021

Uzdrowisko warsztaty neuromedytacja

Uzdrowisko – wyjątkowe miejsce

Przenieś się wyobraźnią w miejsce, gdzie otacza Cię przyroda, wspaniali, życzliwi ludzie i pomieszczenia z duszą przygotowane tak, by każdy kto do nich wejdzie miał szansę oderwać się od codziennego, miejskiego życia, uciec od natłoku spraw, informacji i problemów i na nowo zaprzyjaźnić się ze sobą. 

Warsztat "Experience Yourself" to podróż wgłąb siebie.

Wybierz się z nami w podróż poprzez integrację ciała i umysłu poprowadzi Cię w świecki rozwój duchowy. Będzie to droga przez doświadczanie różnych technik opartych o wiedzę naukową i starożytną mądrość, która pozwoli Tobie dostrzec boskość w sobie samym. Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie w tydzień odmienisz swoje życie i to, jak spostrzegasz świat i otaczającą Cię rzeczywistość.

JAKĄ WARTOŚĆ DA CI WARSZTAT?

 • Poznasz różne techniki poprawiające integrację psychosomatyczną
 • Odpoczniesz w ciszy, spokoju i pięknym miejscu
 • Zregenerujesz ciało i umysł
 • Poznasz ludzi, którzy tak jak Ty szukają swojej ścieżki rozwoju
 • Rozpoczniesz lub pogłębisz ścieżkę rozwoju duchowego, która jest brakującym ogniwem w zachowaniu równowagi od czasów rozpoczęcie rewolucji przemysłowej

Wychowanie, edukacja, kultura media wyrwały nas z korzeniami z naszej umiejętności doświadczania. Doświadczenia subtelnego, związanego z naszym ciałem, umysłem i sercem. Doświadczeń, które angażują nas całych a nie tylko rozbite kawałki. Bez tych doświadczeń jesteśmy ciągle rozsypanymi kawałkami układanki. Niby gdzieś wszystko jakoś pasuje, ale my nie czujemy się kompletni. Badania nad mózgiem i świadomością przez ostatnie lata zrobiły skok porównywalny to skoku w nad-przestrzeń z filmów since-fiction. Wnioski powalają na kolana – zatoczyliśmy wielkie koło i wróciliśmy do początku. Okazuje się, że nasz mózg jest stworzony do doświadczeń mistycznych. Całe piękno polega na tym, że doświadczamy ich wszyscy, tylko nie doceniamy wagi tych momentów. Każdy może po nie sięgać w każdej chwili i w każdym miejscu. Wystarczy poznać kilka prostych sposobów.

Na wyjeździe poznasz techniki i metody, które łagodnie wprowadzą Cię w doświadczanie jedności Twojego ciała i umysłu. I to właśnie rozwijanie wewnętrznej integracji jest podróżą w świecki rozwój duchowy.

Techniki i metody jakie poznasz na Warsztatach

NEUROMEDYTACJA

Neuromedytacja to zastosowanie w medytacji wiedzy o mózgu i jego funkcjonowaniu. To podejście bierze pod uwagę wiedzę o tym, jak różne rodzaje medytacji wpływają na nasz umysł i pomaga dopasować medytację do indywidualnych potrzeb danej osoby. Doświadcz, każdego z czterech styli medytacji, żeby znać i rozumieć różnice między nimi:

MEDYTACJA KONCENTRACJI

Ten rodzaj neuromedytacji poprawia koncentrację, uwagę, skupienie, funkcjonowanie wykonawcze i aktywność mózgu, zwiększając funkcje poznawcze. Może być szczególnie pomocny w przypadku ADHD, problemów z pamięcią lub pogorszenia funkcji poznawczych.

MEDYTACJA MINDFULNESS

Rozwija spokojną, pozbawioną osądu świadomość i umiejętność dystansowania się od myśli, uczuć i doznań cielesnych. Może być szczególnie korzystny w przypadku stresu i niepokoju.

MEDYTACJA OTWARTE SERCE

Minimalizuje wewnętrzną rozmowę, pomaga doświadczyć spokoju i równowagi. Ta forma praktyki może być idealna w przypadku tendencji obsesyjno-kompulsywnych, nałogów i problemów emocjonalnych.

MEDYTACJA CICHY UMYSŁ

Poprawia nastrój i rozwija uprzejmość, życzliwość i współczucie. Ta forma może być najlepsza w obniżeniu nastroju, budowaniu empatii i wzmacnianiu relacji.

AUTOMASAŻ POWIĘZIOWY

Praktyka z wykorzystaniem piłeczek tenisowych i podłogi, dzięki nim możemy głębiej wejść w struktury naszego ciała uwalniając głęboko ukryte napięcia i pobudzając tym samym przepływ energii. Dzięki temu więcej czujemy, bardziej doświadczamy życia, ciało samo się reguluje i uruchamia procesy zdrowienia.

JOGA POWIĘZIOWA

Praktyka nakierowana na odczuwanie siebie w pozycjach jogi, na pracę z grawitacją, na bycie z oddechem. Powolne, spokojne ruchy wykonywane są z ważnością i wrażliwością, by poznawać swoje ciało i swoje reakcje emocjonalno-energetyczne w odpowiedzi na doświadczaną pozycję.

MINDFUL MOVEMENT

Technika uważnego ruchu opiera się na doświadczaniu ruchu somatycznego. Proste ruchy i ćwiczenia wspierają i uwalniają nasz umysł i układ nerwowy oraz wrodzoną potrzebę doświadczania, aby znaleźć to, co wspiera i wzmacnia „zrelaksowany stan czujności”.

TANIEC INTUICYJNY

Naturalny, spontaniczny ruch w uważności na odczucia płynące z ciała, w uważności na dochodzące dźwięki. Pozwalanie by muzyka tańczyła nami poddając się temu co wypływa z wewnątrz nas. Uważność na emocje, które się pojawiają i tańczenie wraz z nimi, by czuć i odkrywać siebie prawdziwych w tym co jest.

RELAKSACJA PRZY DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH

Dźwięki mis to wibracja, która głęboko wnika w struktury ciała i rozbija to co jest zablokowane uruchamiając tym samym swobodny przepływ. Sesja odbywa się na leżąco. Spokojnie oddychając przyjmujemy dźwięki, które głęboko odprężają ciało fizyczne, emocjonalne i energetyczne.

MASAŻ W PARACH

Dotyk drugiego człowieka ma moc uzdrawiana. Poprzez spokojny, ciepły, kochający dotyk ciało w zaufaniu głęboko się odpręża i otwiera na przyjemność, życie, miłość, radość. Każdy w nas ma w sobie potencjał do uzdrawiania, wystarczy intencja, która pochodzi z serca i kochający dotyk.

KOHERENCJA SERCA

Medytacja życzliwości połączona z oddech zsynchronizowanym z rytmem zmian bicia serca (Oddech RSA). Cudowna uzdrawiająca technika, która reguluje odpowiedź naszego organizmu na stres. 

ODDECH SOMA

SOMA to multisensoryczne doświadczenie medytacyjne, które może rozbudzić pełen potencjał Twojego mózgu, poprawić krążenie, wspomóc naturalne zdolności organizmu do uzdrawiania, przebudzić energię życiową i seksualną, a przede wszystkim sprawić, że poczujesz się nieziemsko.

Warsztaty prowadzą:

Kamila Orlińska

Ma 43 lata i na co dzień pomaga w nauce medytacji przy pomocy biofeedbacku i neurofeedbacku w gabinecie neuromedytacji w GdańskuJest zwolenniczką praktycznych, rzetelnych i potwierdzonych rozwiązań i właśnie z tego powodu szkoliła swoje umiejętności trenerskie w ośrodkach w Niemczech Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA zdobywając przy tym szereg poważanych certyfikatów.

“Cały sekret tkwi w dostosowaniu medytacji do stylu życia i Twojego umysłu. Mnie dojście do takiej świadomości zajęło wiele lat. Teraz pomagam tym, którzy się uczą, żeby ich droga była łatwiejsza, krótsza, bezpieczniejsza i – co najważniejsze – pożyteczna” – mówi Kamila i tym kieruje się pracując z ludźmi.

Możesz ją śledzić w wielu miejscach w mediach społecznościowych:  FacebookYoutubeLinkedin i Instagram.

Minazee - Neuromedytacja - medytacja, nauka medytacji Gdańsk, Warszawa
Paulina Jasińska warsztaty

Paulina Jasińska

Nauczycielka jogi, masażystka Lomi Lomi Nui i Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego metodą MER (Myofacial Energetic Release), instruktorka pracy z oddechem metodą wg K. Butejki, fascynatka pracy z Oddechem Transmodalnym wg Michała Godlewskiego.
Dzieli się tym czego sama doświadczyła i wie, że działa. Preferuje łagodne podejście w pracy ze Sobą i drugim człowiekiem z poszanowaniem granic i historii jakie każdy z nas ma. Na co dzień ważne są dla niej: uważność, prawda, akceptacja, miłość.

“Moją pasją jest dzielenie się z ludźmi tym co mam – dobrą energią, wiedzą, doświadczeniem, uśmiechem, uważnością, dobrym słowem, ale i milczeniem. Pomiędzy nami dzieje się wymiana; dajemy siebie nawzajem. Świadomy oddech jest dla mnie kluczową kwestią w życiu. Sprowadza mnie do mojego wnętrza: do ciała, do umysłu, do emocji.

Więcej o Paulinie dowiesz się na Facebooku.

Opis Warsztatu "Experience Youself"

Kurs medytacji trwa 9 dni. Pierwszego dnia będzie ceremonia otwarcie, na której zadeklarujesz swoją intencję z którą będziesz pracować przez cały wyjazd. Każdy kolejny dzień będzie poświęcony pracy z kolejnym etapem rozwoju naszej świadomości. Twoja świadomość będzie rozwijać się dzięki nowym doświadczeniom somatycznym. Przez cały pobyt masz zapewnione wyżywienie (dieta wegetariańska) – 3 posiłki dziennie. Nocleg jest zorganizowany w pokojach kilkuosobowych (2,3,4) lub na poddaszu w przestrzeni wielosobowej.

Czy jest inna droga?

W Internecie jest mnóstwo ofert warsztatów wyjazdowych z jogą i medytacją. Warsztat „Experience Yourself” jest wyjątkowy z kilku powodów:

 • Każde zajęcia są opatrzone szerokim komentarzem na temat tego jak dane doświadczenie wpływa na Twoje ciało, umysł i w jaki sposób możesz z niego korzystać, by Twój rozwój duchowy poszedł w dobrą i bezpieczną stronę
 • Wysoka jakość zajęć potwierdzona certyfikatami i doświadczeniem prowadzących
 • Zero nudy – każdego dnia czeka Cię coś innego

   

Inwestycja

Pobyt w pokoju

(2,3,4-osobowym)
2420PLN
2220
oferta promocyjna ważna do 01.04.2021
PLN
 • 8 x Nocleg w pokoju
 • 3 X posiłki wege/dzień
 • 4 x zajęć warsztatowych/dzień