Jak medytować? Dowiedz się.
Neuromedytacja uodporni Cię na stres i odmieni Twoje życie.
Nawet jeśli nie masz czasu i nie możesz wyciszyć swoich myśli.

Kurs online Neuromedytacja START

Dowiedz się, jaki styl medytacji jest dla Ciebie najlepszy i poznaj różne style medytacji. Kurs Neuromedytacja START doczekał się drugiej edycji online. To pierwszy w Polsce kurs oparty na wiedzy z zakresu neuromedytacji i jedyny w którym poznasz różne rodzaje praktyki. Jest to medytacja XXI wieku dopasowana nie tylko do dzisiejszego trybu życia, ale również do tego jak pracuje Twój mózg.

JAKĄ WARTOŚĆ DA CI KURS MEDYTACJI?

  • Będziesz wiedzieć jak praktykować medytację (jak długo i kiedy).
  • Poznasz nie tylko podstawy Mindfulness, ale też medytację Koncentracji, Otwarte Serce i Cichy Umysł oraz dowiesz się, która z tych technik jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
  • Otrzymasz codzienną porcję wiedzy oraz praktyki medytacji w postaci materiałów do czytania i filmów wideo.
  • Postępy, pytania i problemy będą na bieżąco omawiane w grupie dyskusyjnej na FB.
  • Jest to rzetelny kurs, oparty na tradycyjnych technikach i współczesnej wiedzy z zakresu neurobiologii medytacji w taki sposób, żeby nauka medytacji, była osiągalna i bezpieczna dla każdego.

To już druga edycja kursu online Neuromedytacja START!

Pierwsza edycja online odbyła się w lipcu. Jest to wersja online warsztatów, który odbywały się stacjonarnie w Warszawie i w Gdańsku. Teraz Ty możesz z niego skorzystać nie wychodząc z domu i korzystać z materiałów bez ograniczeń.

Kurs jest dostępny też w wersji Premium, w której otrzymasz dwie godziny indywidualnych konsultacji online z Kamilą Orlińską, która udzieli Ci informacji o tym, jakie możesz spotkać problemy w medytacji, w związku z tym jak pracuje Twój mózg.

KIEDY?
Kiedy tylko chcesz i możesz. Dostęp do materiałów jest nieograniczony.

 

O Twojej instruktorce i trenerce w programie

Kamila Orlińska

Wprowadziła termin „neuromedytacja” do Polski oraz jest pierwszym Trenerem Neuromedytacji w Europie. Na co dzień prowadzi program Human2.0 w iMIND Institute w Warszawie. Pomaga w nauce medytacji, trenowaniu umysłu i wprowadza w odmienne stany świadomości przy pomocy biofeedbacku i neurofeedbacku. Prowadzi też kursy nauczycielskie z neuromedytacji. Wykłada na kierunku Brainologia na WSAiB oraz innych uczelniach. Prowadzi kursy dla firm. Współpracuje z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika w Toruniu jako konsultant w badaniach nad neuromedytacją. Jej wyjątkowe i nowoczesne podejście do medytacji wynika z pasji do medytacji oraz do nauki i technologii. Skończyła Fizykę Techniczną i Matematykę Stosowaną na Politechnice Warszawskiej, pracowała 15 lat w największych korporacjach na świecie (LG Electronics, NXP Semiconductors, Valeo, Thomson Reuters) jako informatyk i konsultant DevOps. Jest zwolenniczką praktycznych, rzetelnych i potwierdzonych rozwiązań i właśnie z tego powodu szkoliła swoje umiejętności trenerskie w ośrodkach buddyjskich w Wielkiej Brytanii, instytutach Neurofeedbacku w Niemczech oraz Szwajcarii oraz Neuromeditation Institute w USA zdobywając przy tym szereg poważanych certyfikatów.

“Cały sekret tkwi w dostosowaniu medytacji do stylu życia i Twojego umysłu. Mnie dojście do takiej świadomości zajęło wiele lat. Teraz pomagam tym, którzy się uczą, żeby ich droga była łatwiejsza, krótsza, bezpieczniejsza i – co najważniejsze – pożyteczna” – mówi Kamila i tym kieruje się pomagając klientom w uodpornieniu się na stres, uwolnieniu umysłu od schematów i wyciskaniu z życia najwięcej, jak to możliwe poprzez świadome użycie swoich zasobów – czasu, pieniędzy i energii.

Możesz ją śledzić w wielu miejscach w mediach społecznościowych:  FacebookYoutubeLinkedin i Instagram.

Opis kursu online Neuromedytacja START

Kurs medytacji trwa 4 tygodnie. Każdy tydzień poświęcony jest innemu stylowi medytacji, dzięki czemu poznasz różne jej rodzaje i nauczysz się rozpoznawać, który styl jest dla Ciebie najkorzystniejszy. To od Ciebie będzie zależeć w jakim tempie korzystasz z materiałów – dostęp do nich otrzymujesz bez ograniczeń czasowych.. Dostępne materiały to:

  • 28 różnych medytacji trwających 10-15 minut w formie filmów
  • 22 filmy trwające łącznie ponad 3 godziny zawierające instrukcje, porady i sekrety medytacji
  • Nowoczesna forma przekazu pasująca do naszego codziennego życia
  • Grupa dyskusyjna na Facebook’u, gdzie można omawiać ewentualne problemy, otrzymywać odpowiedzi na bieżące pytania i okazjonalnie brać udział w spotkaniach i medytacjach online live z trenerką
  • 2 godziny indywidualnych konsultacji (tylko wersja Premium)

Oto co otrzymasz w programie Neuromedytacja START

Nauczysz się jak medytować w prosty sposób

Kurs medytacji nie wymaga umiejętności wyciszania umysłu. Wręcz przeciwnie, często myśli towarzyszące medytacji potrafią być cenne i pomocne. Same medytacje trwają od 5 do 25 minut.

Dowiesz się jak nabrać dobrych nawyków medytacyjnych

Systematyczność będzie kluczem. Uczestnicy medytują codziennie w oparciu o nagraną medytację wraz z porcją informacji na temat medytacji i tego jak się jej nauczyć.

Dowiesz się jaka pozycja medytacyjna jest najlepsza

Nie każdy może medytować na leżąco i nie każdy potrafi siedzieć z prostymi plecami przez 20 minut. W ramach kursu medytacji odbędą się warsztaty poświęcone wyłącznie zagadnieniu pozycji. Tak, żebyś już nigdy nie miał z tym problemu, i aby zawsze było to dla Ciebie zdrowe i przyjemne.

Jaki rodzaj medytacji będzie dla Ciebie najlepszy?

Każdy mózg jest inny, ma wyjątkowe uwarunkowania genetyczne, niepowtarzalne doświadczenia. W medytacji nie działa zasada „one size fits all”. Dobór odpowiedniej medytacji jest kluczowy dla Twojego samopoczucia.

Jakich pomocy można użyć w nauce medytacji?

Opaski, aplikacje, zegarek z pomiarem pulsu, muzyka, ruch, olejki, a nawet sposób odżywiania. Dowiesz się co i jak może wpływać na Twój mózg, tak, aby w początkowej fazie medytacja była dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza. W dalszych częściach kursu będziemy dążyć do samodzielnej praktyki.

Jak uniknąć skutków ubocznych medytacji?

W medytacji – podobnie jak w sporcie – nieumiejętna praktyka może prowadzić do skutków ubocznych. Właśnie dlatego tak ważne jest, żebyś wiedział, jak medytować. Każdy z nas dobrze wie, jak unikać kontuzji i tak samo powinniśmy mieć wiedzę o „higienie” w medytacji. To bardzo ważny, często zupełnie pomijany przez trenerów temat.

Otrzymasz 28 medytacji, 22 krótkie filmy, instrukcje oraz bonusy

Będziesz mieć nieograniczony dostęp do medytacji i warsztatów online. Otrzymasz także instrukcje i materiały do samodzielnej praktyki w domu. Na stałe otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u, na której będziesz mógł/mogła dzielić się doświadczeniem i zadawać pytania trenerce.

Dowiesz się jak korzystać z profitów medytacji w życiu

To jedna z najważniejszych umiejętności, którą możesz zdobyć dzięki uczestnictwie w tym kursie. O ile w samej medytacji staramy się medytować bez stawiana szczególnych celów, o tyle w rzeczywistości oczekujemy, że coś w naszym życiu się zmieni – i słusznie. Jak świat stary człowiek, żeby zacząć coś regularnie wykonywać potrzebuje motywacji. 

Opnie o warsztatach Neuromedytacja START i pracy z Kamilą Orlińską

Od bardzo dawna interesowała mnie “filozofia wschodu”, buddyzm, zen, itd, ale nie jako religia, tylko właśnie jako sposób na dobre życie. W związku z tym miałam jakąś, bardzo ogólną, wiedzę o tym, że istnieje “coś takiego” jak medytacja, natomiast nigdy nie zdecydowałam się na “ spróbowanie”, bo skutecznie odstręczała mnie “religijna otoczka”, która się z tym wiązała. Tak się jednak moje życie potoczyło, że na początku tego roku, zdecydowałam się na zrobienie stacjonarnego kursu Mindfulness MBSR i tam miałam okazję zapoznać się z różnymi rodzajami medytacji i „złapałam bakcyla”. Po skończeniu kursu czułam jednak niedosyt i głód wiedzy, chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o wpływie medytacji na ludzki mózg. I wtedy trafiłam w internecie na webinar o neuromedytacji, prowadzony przez Kamilę Orlińską i wiedziałam już, że to jest to, czego szukam i potrzebuję 😊Kamila Orlińska wywarła na mnie olbrzymie wrażenie, zarówno swoją historią, jak i wiedzą, no i oczywiście pięknym, kojącym głosem. Kiedy więc dowiedziałam się, że organizuje wakacyjny kurs “ Neuromedytacja Start – on-line”, nie miałam cienia wątpliwości, że chcę w nim wziąć udział i dziś, po skończonym kursie, wiem już, że to był “strzał w dziesiątkę”.

Kurs dał mi solidną bazę wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu medytacji; dzięki niemu zyskałam kilkoro nowych „wirtualnych” znajomych, z którymi mogę dzielić się przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z tą częścią mojego życia; lepiej sypiam – dzięki temu lepiej funkcjonuję w ciągu dnia 😊 ; potrafię ze spokojem reagować na sytuacje, które do tej pory powodowały u mnie stres; poprawiają się moje relacje z ludźmi – Wszystko to sprawia, że częściej czuję się szczęśliwa 🤩
A z rzeczy bardziej osobistych, odkryłam miejsce, w którym niezależnie od tego, co dzieje się wokół, zawsze jest dobrze, spokojnie i bezpiecznie, to miejsce jest głęboko we mnie, ukryte pod kłębowiskiem myśli, emocji, uczuć… Zawsze mogę tam wrócić, bo dzięki medytacji, już wiem jak tam dotrzeć. Odnalazłam też przestrzeń pomiędzy bodźcem, a moją reakcją na niego, między automatyczną emocją, a podjęciem działania. To niewielka przestrzeń, która daje ogromne poczucie wolności i moc sprawczą, to przestrzeń w której jest miejsce na świadome podejmowanie decyzji, począwszy od tych małych, codziennych np. jaką drogą pojadę dziś do pracy, po te duże i kluczowe np. jaką drogą chcę przejść przez życie…
Miał być krótki post, a wyszedł elaborat 😉ale ciężko mi ująć w kilku słowach, tak wiele dobrego.

Ogromnie jestem wdzięczna Kamili, za to wszystko, czego mogę dzięki niej doświadczać i mam nadzieję, że to dopiero początek tej przygody 😊💚” 

Anna Dąbrowolska

„Dzięki warsztatom moja codzienność i całej mojej rodziny jest lepsza. Uczę się opanowywać i relaksować mózg. I dostrzegać rzeczy małe, ważne i ważniejsze. Z resztą fantastycznie jest, dowiedzieć się o nieodkrytych możliwościach swojego organizmu.” 

Kinga Augustyniak – pielęgniarka

„Kamila Orlińska to mistrz! Moje Guru! 🧡 Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez Kamilę kursie „nauki” medytacji. Fachowa wiedza (naukowo potwierdzona), ponad 20 letnie doświadczenie Kamili w szeroko pojętym temacie medytacji i biofeedbacku sprawiły, że po prostu w TO weszłam! Jej wiara w drugiego człowieka, cierpliwość, umiejętność zrozumiałego przekazywania informacji, ciepło, życzliwość i… głos 😃 totalnie mnie zauroczyły i przekonały do medytacji. Mimo, że nadal pracuję nad swoją systematycznością, już czuję efekty pracy z Kamilą i jestem pewna, że jeszcze nie raz poproszę Ją o wstarcie.” 

Ola Ewa Kuczek – pedagog, specjalistka neurofeedback’u

„Medytacja na Start to świetny kurs dla kogoś kto szuka swojej drogi. Różne techniki medytacyjne, praktyczne wskazówki i wiedza oparta o badania naukowe. Wszystko to daje poczucie bezpieczeństwa i pomaga zacząć medytować lub dokonać wspierających zmian w dotychczasowej praktyce. Znam kurs z własnego doświadczenia i gorąco polecam!”

Sara Legawiec – analityk

„Byłam, spróbowałam, POLECAM. Kamila jest niezwykła, ogrom wiedzy podany w przystępny sposób. Doskonały warsztat i wielkie doświadczenie, wiedza i umiejętność jej przekazywania w przystępny sposób nowicjuszom medytacji. To czym dzieli się z uczestnikami swoich spotkań jest zaskakujące i super pozytywne. Polecam dla pogłębienia wiedzy jak i do rozpoczęcia przygody z medytacją i tymi tam ;-). Dziękuję Kamila wpływ twoich zajęć na moje „tu i teraz” jest bardzo duży, poprawia mój komfort życia. Pozdrawiam” 

Gwbriela Myślak – przedsiębiorca

Kurs medytacji online, Nauka medytacji Gdańsk, Gdynia

Czy jest inna droga?

W Internecie jest mnóstwo materiałów o medytacji i jeszcze więcej darmowych medytacji do Twojego użytku. Problem często polega na ich jakości i na tym, że nie bardzo wiadomo, co wybrać dla siebie. Kluczowe jest dobranie medytacji do współczesnego trybu życia i do charakterystyki Twojego mózgu. Jeśli chcesz zacząć medytować i nie wiesz od czego zacząć albo jeśli do tej pory wielokrotnie próbowałeś/próbowałaś nauczyć się medytować, ale nadal nie masz z tego żadnej korzyści, to ten kurs medytacji jest stworzony dla Ciebie.

Inwestycja

Kwestia pieniędzy nie jest najistotniejsza. W dzisiejszym świecie to czas i energia mają największą wartość. My nie zmarnujemy Twojego czasu, pomożemy Ci go zaoszczędzić. Jedną z największych korzyści praktyki jest mniejsze uleganie emocjom oraz wbudowanym schematom, dzięki czemu podejmujemy bardziej racjonalne decyzje i lepsze wykorzystanie Twoich zasobów. Cena kursu to tylko 440 PLN. A w letniej promocji 330 PLN.

Gwarancja Satysfakcji

Zapisując się na kurs medytacji nie ponosisz ryzyka. Postępowanie zgodnie z instrukcjami kursu zawsze daje miarodajne efekty i na pewno da Ci niesamowite wsparcie w rozpoczęciu Twojej przygody z medytacją. Ale absolutnie zdaje sobie sprawę, że medytacja nie jest i nie musi być dla każdego. Dlatego, jeśli tylko będziesz czuć, że to nie jest rozwiązanie dla Ciebie, to masz 14 dni na podjęcie decyzji o rezygnacji, która daje Ci prawo do odzyskania 100% zainwestowanych pieniędzy.

Certyfikat satysfakcji, nauka medytacji, kurs Gdansk