Jaka medytacja jest dla Ciebie najlepsza?
Zrób test i dołącz do bezpłatnego webinaru:

"Poznaj 4 style Neuormedytacji"

Nie ma jednej medytacji, która działa na wszystkich tak samo dobrze. Wszystko zależy od tego jak pracuje Twój mózg i jakie masz problemy lub cele. 

Weź udział w webinarze na temat neuromedytacji i stylów medytacji jakie rozróżnia: 

DOWIESZ SIĘ?

  • Czym jest neuromedytacja
  • Poznasz 4 style Neuormedytacji: Koncentracji, Mindfulness, Otwarte Serce i Cichy Umysł
  • Jak rozróżniać style medytacji
  • W jakich celach i problemach dany styl jest skuteczny

KIEDY? 

27 października 2020 r. ( Wtorek ) godz. 20:00  

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny!

O Twojej instruktorce

Kamila Orlińska

Ma 43 lata i na co dzień pomaga w nauce medytacji przy pomocy biofeedbacku i neurofeedbacku w gabinecie neuromedytacji w Gdańsku. Jej wyjątkowe i nowoczesne podejście do medytacji wynika z pasji do nauki i technologii. Skończyła Fizykę Techniczną i Matematykę Stosowaną na Politechnice Warszawskiej, pracowała 15 lat w największych korporacjach na świecie (LG Electronics, NXP Semiconductors, Valeo, Thomson Reuters) jako informatyk i konsultant DevOps. Jest zwolenniczką praktycznych, rzetelnych i potwierdzonych rozwiązań i właśnie z tego powodu szkoliła swoje umiejętności trenerskie w ośrodkach w Niemczech Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA zdobywając przy tym szereg poważanych certyfikatów.

“Cały sekret tkwi w dostosowaniu medytacji do stylu życia i Twojego umysłu. Mnie dojście do takiej świadomości zajęło wiele lat. Teraz pomagam tym, którzy się uczą, żeby ich droga była łatwiejsza, krótsza, bezpieczniejsza i – co najważniejsze – pożyteczna” – mówi Kamila i tym kieruje się pomagając klientom w uodpornieniu się na stres, uwolnieniu umysłu od schematów i wyciskaniu z życia najwięcej, jak to możliwe poprzez świadome użycie swoich zasobów – czasu, pieniędzy i energii.

Możesz ją śledzić w wielu miejscach w mediach społecznościowych:  FacebookYoutubeLinkedin i Instagram.

Kurs medytacji online, Nauka medytacji Gdańsk, Gdynia

Test jaka medytacja jest dla Ciebie korzystna?

Test „Styl Neuromedytacji” jest zaprojektowany, aby pomóc Ci zrozumieć Twoje potrzeby i wybrać styl praktyki medytacyjnej adekwatny do Twojego celu. Jeśli jeszcze nie zrobiłeś testu, to znajdziesz go tutaj: